Sarayroll

Bugün dünyadaki toplam enerji tüketiminin % 39’u evlerimizin soğutulması ve ısıtılması için kullanılıyor. Konutlarda ısı yalıtımında sağlanan en ufacık bir iyileştirme dahi, yalnız enerji tüketimimizi düşürerek dünyamızın geleceğine katkıda bulunmamızı değil, aynı zamanda tasarruf etmemizi de sağlar.

Yapılarda ısı transferini en aza indirgemek için dikkat edilmesi gereken temel unsurlardan biri de panjur seçimidir. Pencereler, hemen her zaman ısı kaybının en yoğun olduğu bölgelerdir. Çünkü fizik kanunlarına göre, ısı her zaman, yüksek sıcaklık bölgelerinden düşük sıcaklıktaki bölgelere doğru yönelir. Bu nedenle iç mekândaki sıcaklık, daha düşük derecedeki dış mekâna doğru pencerelerden hareket eder.

Saray’ın alüminyum profil üretimindeki geniş deneyimi, size panjurla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak, yüksek kaliteli, inovatif ürünlerden oluşan kapsamlı bir katalog sunmamızı sağlıyor. Güneşten koruyan, ses ve ısı transferini azaltan, yüksek performansa sahip poliüretan dolgulu alüminyum lameller, ekstrüde edilmiş alüminyum lameller, çeşitli yardımcı aluminyum panjur profilleri ve kullanılan aksesuarlar geniş ürün yelpazemizi oluşturuyor.

Her biri, hem ısı ve ses yalıtımı, hem de montaj kolaylığı sunacak şekilde tasarlanmış PVC monoblok kutular ve ekstrüde edilmiş alüminyum kutular ise bu geniş yelpazeyi tamamlıyor.